پایان نامه نظام بانکی ایران و انقلاب اسلامی

دانلود پایان نامه

– گزارش تصویری مفصل ، تاریخچه ، صحبتهای رهبری ، مقامات ایران و در مقابل صحبتهای مقامات خارجی


– ترورسیم سپاه قدس در خارج از کشور( علی اکبر طباطبایی ، غلامعلی اویسی و برادرش حسین اویسی در پاریس ، حمیدرضا چیتگر در وین ، برومند و شاپور بختیار و سروش کتیبه ، فریدون فرخزاد و … ) دستور قتل این افراد مستقیما به دست مسئولان نظام صورت گرفته است.
– ایران عامل بسیاری از حوادث تروریستی در جهان است از جمله انفجارهای زنجیره ای در پاریس.
2- یکشنبه 15/ 8 / 90 ( 6 نوامبر 2011 )
1-2- شیمون پرز درباره احتمال حمله اسرائیل به تاسیسات اتمی ایران هشدار داد.
– هشدارشیمون پرز درمصاحبه با رادیو ارتش اسرائیل ودرخواست ازجامعه جهانی برای عمل به تعهد قبلی شان مبنی بر بازداری ایران از دستیابی به سلاح اتمی ( ظاهرا ایران تا یک سال دیگر به اولین بمب اتمی خود دست پیدا می کند )
– حمله قریب الوقوع به ایران
– واکنش های مختلف درباره صحبتهای پرز ؛ وزیر امورخارجه فرانسه : حمله به ایران ، منطقه خاورمیانه را وارد بی ثباتی می کند که ما نباید بگذاریم چنین وضعی پیش آید ، باید فشارهای بین المللی را بر ایران زیاد کنیم.
– هفته آینده قرار است گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران منتشر شود که اسرائیل از متن گزارش پیش از انتشار اطلاع دارد.
– گزارش جدید بیان می کند که ایران در پی دستیابی به سلاح اتمی است.
– ایهود باراک : شاید شرایطی پیش بیاید که اسرائیل مجبور شود بدون هماهنگی با دیگران برای حفظ منافع خود به حمله نظامی به ایران فکر کند.
– گزارش از مقاله احمدالعطار ( کارشناس نظامی) درباره توان نظامی ایران :توان نظامی ایران و تجهیزاتشان
قدیمی و بسیار ضعیف است . هر سه قوای ایران ضعیف و با قابلیت های بسیار اندک هستند . ضعف نظامی ایران پیشرفت کرده اما غالب تجهیزاتش قدیمی ، از دور خارج شده و یا کپی برداری شده است.
2-2- هدف اسرائیل وارد شدن آمریکا به شدت عمل درباره ایران است.
– با همه تهدیدات ، ناظران و تحلیلگران معتقدند که بعید است که اسرائیل واقعا قصد حمله به تاسیسات اتمی ایران را داشته باشد زیرا در این صورت آن را اعلام نمی کرد ، بلکه هدف اسرائیل ، واداشتن رئیس جمهور و سران و اعضای کنگره آمریکا برای شدت عمل نسبت به ایران است.
3-2- محمود احمدی نژاد مدعی شده اختلاس سه هزار میلیارد تومانی ، خارج از نظام بانکی ایران صورت گرفته است.
– انتقاد احمدی نژاد به عملکرد قوه قضائیه درباره پرونده : نباید عده ای را بی دلیل دستگیر کنند و آن ها را محاکمه کنند و آبروی افراد را ببرند.
– سخنان مبهم احمدی نژاد درتهدید رقبایش در راس قدرت
– در نشست حامیان گفتمان انقلاب اسلامی : اگر کسی در این موضع خدمتی که من قرار دارم قرار گیرد شاید فقط 10 درصد از ناگفته ها را می گوید ، 25 درصد را شاید در آینده بگوید و 65 درصد بقیه را به خاطر منافع نظام شاید هیچ وقت نگوید.
– در حالی که احمدی نژاد این فساد مالی را به یک بانک خصوصی نسبت می دهد ،چرا سه تن از مدیران بانک های اصلی کشور متهم و برکنار می شوند؟
– متهم اصلی امیرمنصورآریا واستفاده ازاعتبار اسنادی غیرمتعارف و 97 هزار برابر کردن سرمایه اولیه اش در مدت بسیار کوتاه.
– اگر فشار بیشتری بر احمدی نژاد و دولت وارد شود احمدی نژاد اسناد فساد مالی را رو می کند.