طراحی اپلیکیشن موبایل (برنامه نویسی اندروید)

در عصر ارتباطات که تکنولوژی با سرعت روزافزونی در حال پیشرفته، تلفنای همراه روز به روز محبوبیتشان پیش مردم زیاد میشه، به خاطر همین طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت از جایگاه خاص ای برخورداره. هممون کاربرده های مختلفی از برنامه تلفن همراهمون می کنیم، با بقیه به گفتگو می پردازیم، قبوض بانکی رو پرداخت می کنیم، کتاب می خونیم، تاکسی اینترنتی می گیریم و یا خیلی از کارای دیگه که در دنیای امروزی اگه بخوایم واسه هر کدوم وقت بذاریم شاید مجبور باشیم کل روزمون رو صرف اون کنیم، اگه با به کار گیری اپلیکیشنای موبایل صرف زمان واسه مثل این کارا تا حد ممکن کاهش پیدا کرده.طراحی اپلیکیشن موبایل در تموم زمینه ها و کسب و کارا کاربردی و مناسبه. هر کاربر گوشی موبایل واسه انجام کارای روزمره اش نیازمند یه اپلیکیشن کاربردی، امن و دقیقه. پیشنهاد می کنیم همین امروز واسه پیشرفت کار و کاسبی تون مبادرت به طراحی یه اپلیکیشن موبایلی کنین تا بتونین در میدون رقابت نسبت به بقیه رقبا پیشی بگیرین و مشتریان بیشتری رو با فعالیت خود آشنا کنین.
درخواست مشاوره
طراحی اپلیکیشن موبایل(برنامه نویسی اندروید)
به چه دلیل باید واسه کار و کاسبی خود اپلیکیشن موبایل
طراحی کنیم ؟
تلفنای هوشمند بخش جدانشدنی از زندگی روزانه ما شدن. اونا در همه جا همیشه همراه و در دسترس ما هستن و تبدیل به دستیار شخصی ما شدن. محاسبات، سفارش غذا، یادداشتای شخصی و … همه این کارا رو با تلفن همراهمون انجام می دیم. شاید واسه شما سوال باشه که به چه دلیل با وجود وب سایتا نیاز به اپلیکیشن موبایل داریم؟
هر کار و کاسبی و تجارتی واسه فروش آنلاین بیشتر و گسترده کردن تجارت خود و هم اینکه بیشتر دیده شدن پیش مشتری تموم تلاش خود رو می کنه. براساس تحقیقات اینترنتی کارشناسان، تجربه مشتری یکی از منابع رقابتی در هر کسب و کاریه. مشتریان امروزه به دنبال راهی آسون در ایجاد رابطه و انجام کارای روزمره خود هستن، یکی از راه های ایجاد رابطه همون تلفنای هوشمند امروزیه.در این متن می خوایم ضرورت طراحی اپلیکیشنای موبایل واسه کار و کاسبی اینترنتی رو به شما نشون بدیم، پس با ما همراه باشین. تلفنای هوشمند همه جا و همیشه همراه ما هستن:
کمتر کسی امروزه بدون تلفن همراهش از منزل خارج می شه، در طول روز یه فرد بارها از تلفن همراهش استفاده می کنه، سفارش هاش رو از فروشگاه ثبت می کنه، قبضای بانکی اش رو پرداخت می کنه، ایمیل هاش رو چک می کنه. تصور کنین در صورت نبود این اپلیکیشنا ما هر روز مجبور بودیم زمان بسیاری واسه انجام کارای روزمره و عادیمون سپری کنیم. وسیله تبلیغاتی مناسب: روشای تبلیغاتی سنتی و وب سایتا راهی مناسب واسه معرفی خودتون به مشتریاس، اما با پیشرفت تکنولوژی و وسایل اون اپلیکیشنای موبایلی گامی موثر و نوین در تبلیغات هستن. تعداد آدمایی که از موبایل استفاده می کنن خیلی زیاده و بیشتر اونا به اینترنت دسترسی دارن، پس به آسونی می تونین کار و کاسبی تون رو به مشتریان معرفی کنین.
نمایش اجناس و خدمات: اپلیکیشن موبایلی وسیله مناسبی واسه نمایش اجناس و خدماتی که ارائه می دهیده، هم اینکه می تونین اجناس خود رو به روز نگه دارین و یا واسه جذب مشتری بیشتر از کمپینای تخفیف روی جنساتون استفاده کنین. رابطه با مشتریان: بازاریابان همیشه بر رابطه با مشتریان اصرار می کنن، چون که رابطه با مشتری یکی از اصول اولیه فروش و کار و کاسبی اینترنتیه. این رابطه می تونه از راه اس ام اس، ایمیل و یا حتی اپلیکیشن موبایلی باشه.
از راه اپلیکیشنای موبایلی شما می تونین یه اعلان روی گوشی موبایل مشتریتان بفرستین، این کار می تونه باعث برگشت مشتری به مجموعه شما شه و یه روش بازاریابی به درد بخور واسه کار و کاسبی شما هستش.

طراحی اپلیکیشن موبایل