خرید و دانلود پایان نامه عدالت اجتماعی

می‌دهیم: شناسایی توسط پرداخت کننده، شناسایی توسط واسطه‌ها و شناسایی توسط دریافت کننده. واضح است که تعیین سیاست‌های کلان شناسایی و انتخاب نوع روش بر عهده پرداخت کننده است و از طرف دیگر همواره کار اجرایی بر عهده افرادی غیر از سیاست‌گذاران است. منظور ما این است که تطبیق مصداق با معیار در کجا صورت می‌پذیرد و چه کسی در انجام این کار دارای حداکثر استقلال است.
به عنوان مثال اگر معیارها صریح باشند (مانند سکونت در منطقه‌ای خاص)، این پرداخت کننده است که گروه هدف را شناسایی کرده است؛ زیرا معیار؛ بسیار ساده و بسیط است. لکن اگر معیارها صریح نباشند (مانند فقیر بودن و فقیر نبودن)، یا صریح ولی دارای تلرانس باشند (مانند میزان فقر یا درآمد) و یا دارای تلرانس نیز نباشند اما عمل شناسایی نیاز به تصمیم‌گیری فردی یا قضاوت وجدانی داشته باشد (مانند حدس زدن میزان درآمد)، این واسطه است که گروه هدف را شناسایی می‌کند.

3-7-2-6-1- تحلیل وضعیت موجود

نقاط ضعف
1- هدفمند نبودن یارانه‌ها
2- شفاف نبودن برخی یارانه‌ها

3- فقدان بانک اطلاعاتی جامع
4- فقدان سیاست راهبردی صریح، مشخص و جامع
5- فشار بر بودجه دولت
6- تعداد مراکز تصمیم‌گیری
7- اخلال در نظام قیمت‌ها و تولید کشورها
8- مشکلات در تعریف یارانه‌ها
9- توزیع ناعادلانه ثروت
فرصت‌ها


اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوندبرای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در موضوعات مختلف با فرمت ورد می توانید به سایت  40y.ir  مراجعه نمایید.
رشته حقوق همه گرایش ها : عمومی ، جزا و جرم شناسی ، بین الملل،خصوصی…

در این سایت مجموعه بسیار بزرگی از مقالات و پایان نامه ها با منابع و ماخذ کامل درج شده که قسمتی از آنها به صورت رایگان و بقیه برای فروش و دانلود درج شده اند

1- گسترش و غلبه گفتمان هدفمندسازی یارانه‌ها
2- توزیع متناظر جغرافیایی دهک‌های درآمدی
3- دوری از عدالت اجتماعی
2- عدالت یارانه‌ها در ساز و کار بازار و نظام عرضه و تقاضا
3- اتلاف و بیش مصرفی کالاها و خدمات یارانه‌ها
4- آلودگی محیط زیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *